ANDULASYON TERAPİSİ 

Bedeni sağlıklı şekillendirme ve Ağırlığımızın belirlenmesi konusunda metabolizma etkili bir faktördür. Metabolik aktivite kişiden kişiye değişir, bu da bazı insanların kilo verme konusunda neden diğerlerinden daha başarılı olduğunu ortaya koyar. Bu bağlamda, Andulasyonun metabolizmayı hızlandırıcı ve dolayısıyla kilo verdirici bir etkisi vardır.

*Daha az ağrı

* Hareketliliğin artması

* Arttırılmış iyilik hali

* Optimal ısınma

* Performans kapasitesinde artış

* Daha kaliteli rejenerasyon süreci

* Yaşlanma sürecini geciktirmek ve vücudu şekillendirmek

* Stresi azaltmak ve strese dayanıklılığı artırmak

* Zihinsel ve fiziksel denge

ANDUMEDIC® 3'ün çalışması, sinir reseptörlerinden geçerek elektriksel sinyallere dönüşen titreşimlerin üzerine kuruludur. Bu sinyaller diğer sinyalleri omurilikte domine ederler (örn: ağrılı uyarıcı). Bunun nedeni, beyindeki mekanik reseptörlerden gelen sinyallerin, ağrı reseptörlerinden gelen sinyallere göre öncelikli olmalarıdır. Ancak aynı zamanda vücudun kendi enerjisinin (ATP) üretimi de uyarılmaktadır. Etkili bir ağrı giderimi için vücudun bu enerjiye ihtiyacı vardır. Ağrı gideriminin bu önemli nörofizyolojik yönünden bağımsız olarak, vücudun doğasında olan ikinci bir hormonal prensip, burada etkilidir. Titreşimlerin etkisi, endorfin salınımı olarak kendisini gösterir. Özellikle düzenli aralıklarla uygulandığında, bu titreşimler ağrıların dindirilmesini, giderilmesini sağlarlar.

ANDUMEDIC® 3'ün sahip olduğu 21 adet titreşim motoru, gerginlik için bir çözüm olabilir ve vücut ile zihni bir çeşit gevşeme haline sokar.

DİYET ANTALYA

Öğretmenevleri Mahallesi

Atatürk Bulvarı 3.Utku Apt.

No: 92/7 

Konyaaltı / ANTALYA 

info@diyetantalya.net

  • Telefon: 0 543 926 01 53

YASAL UYARI

Site içeriğinde bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır.

© 2018 / Diyetisyen Fatma Altıntaş Kaplan

Search